logo    SINS Praha  MONTÁŽE AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ  Zabezpečíme dokonale Vaše auto.. 

Autoalarmy
Autoalarmy

Námi nabízené elektronické zabezpečení vozidel /alarmy a moduly GSM/ mají homologaci Ministerstva dopravy a spojů ČR. Montujeme jen kvalitní výrobky s tříletou zárukou. Všechny autoalarmy jsou vybaveny takzvaným plovoucím kódem, který znemožňuje přečtení vysílaného kódu a tím i zhotovení kopie ovladače.

Autoalarmy poskytují různé způsoby zabezpečení automobilů:

  • mohou houkáním upozorňovat na otevření dveří, kapoty a zavazadlového prostoru
  • autoalarm může být dovybaven detektorem změny náklonu auta, detektor je obzvlášť užitečný tehdy, chceme-li dostat informaci o odtažení auta nebo při krádeži pneumatik.

Dalším užitečným detektorem je ultrazvukový detektor, který reaguje na pohyb uvnitř vozidla. Například chce-li zloděj ukrást z auta například rádio, navigaci ap., tak nejčastěji rozbije okno a v okamžiku prostrčení ruky rozbitým okénkem ultrazvukový detektor spustí autoalarm. Siréna bude houkat po dobu 3x 30 s. Houkající siréna upozorní vás nebo okolí, že se s autem něco nekalého děje. Autoalarm lze doplnit i modulem GSM, který Vás bude do několika sekund informovat na Váš mobilní telefon o narušení zabezpečení auta. Zabezpečení auta, pokud má být účinné a vyhovět požadavkům uživatele, je většinou šité na míru.

Neváhejte a zatelefonujte nám, pokud potřebujete nějaké upřesnění. Rádi Vám poradíme a uděláme cenovou kalkulaci, tel.: 602 352 211 - Mgr. Martin Tomášek.

ZTk4NmU