logo    SINS Praha  MONTÁŽE AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ  Zabezpečíme dokonale Vaše auto.. 

Kódování oken
Kódování oken = 17 - místný VIN
Chcete snížit pravděpodobnost odcizení Vašeho vozidla o 98%?

skl.JPG

Základní myšlenka preventivní ochrany vozidla před krádeží pomocí značení skel automobilů je velmi jednoduchá. Principem je faktické znehodnocení autoskel vozidla pro zloděje. Každý, kdo musel z jakékoli příčiny přesklít celý automobil ví, že ho to přišlo řádově na cca  20.000-80.000.- Kč. O tyto peníze zloděj nutně přichází, pokud odcizí vozidlo s označenými skly. Další peníze zloděj ztrácí při samotném prodeji. Skla každého automobilu jsou  totiž označena homologační značkou,  která  obsahuje  datum  výroby autoskla  a  ve  většině případů datum odpovídá roku výroby vozidla. Pokud např. zloděj  odcizí vozidlo značky Škoda Octavia, roku výroby 2000. Na všech sklech takového automobilu je v homologační značce uveden rok výroby skla. S  označenými skly 17-místným VINem - OCIS, musí taková skla pro legalizaci odcizeného vozu v ČR vyměnit. Zloděj  bude muset sehnat nejen kompletní sadu skel, ale ještě skel stejného roku výroby 2000 - a to není jistě snadný úkol.Zloděj většinou nemá jinou možnost, než-li provést  kompletní výměnu všech skel za  skla  z  jiného odcizeného vozidla ( tj. pravděpodobně s jiným rokem výroby).  Takovou  záměnu však odhalí prakticky každý automechanik a může to znamenat pouze dvě věci.  Buď  bylo vozidlo v minulosti hodně havarované, nebo je odcizené. V obou případech je cena prodávaného vozu hluboko pod běžnou cenou a pro zloděje tudíž nezajímavá.
Vzhledem k tomu, že  mnozí z nás částku za označení  skel 1.680,- Kč ( což představuje např. sobotní nákup v hypermarketu) raději ušetří, mají si zloději na ulicích stále z čeho vybírat !!

ocis.jpg

Ochranné  značení  spočívá  ve  vyleptání vnějších identifikačních znaků / VIN / na skla vozidla, vylepení dvou samolepicích etiket  OCIS, vystavení "Osvědčení o registraci údajů o vozidle do Systému OCIS" ( vzor - Osvědčení, Certifikát) a identifikační karty OCIS.

Profesionálním provedením značení autoskel - vyleptáním 17- místného VINu, je dosaženo dostatečné hloubky ochranných znaků ve sklech, která je nezbytně  nutná  pro zajištění jejich neodstranitelnosti.  Nedílnou  součástí bezpečnostního značení skel VINem -  OCIS,  je jeho registrace vozidla v mezinárodním informačním Systému OCIS, který slouží mimo jiné policii a privátním organizacím pro identifikaci označených vozidel nejen v ČR, ale zvláště pak v zahraničí.

Cena za kódování 10 oken vč.DPH od 1.680,- Kč

NmNhYW